בית דפוס די.סי.פי. הדפסות בעמ
כרטיסי ביקור החשבון שלי העלה עיצוב מוכן סרטון הדגמה סל הקניות צור קשר
 ראשי > תנאי שימוש
 1. כללי
  אנא קראו את הכללים הבאים בזהירות .כללי האתר מגדירים את הוראות הכניסה לאתר, השימוש בו וביצוע הרכישות באמצעותו . כאשר אתם מתחברים לאתר, אתם מתחייבים למלא אחר הכללים והתנאים של האתר. החברה רשאית לעשות שנויים באתר או בתוכן של האתר מבלי כל הודעה מראש ולכן המשתמשים מתבקשים לקרוא את כללי השימוש באתר כל אימת שהם נכנסים אליו .

  האתר מכיל גרפיקות, תמונות, מסמכים, עיצובים גרפיים, טקסטים שונים, כלי תוכנה שונים ומידע אודות מחירים, אפשרויות הזמנה וכו'.המידע הנ"ל יקרא להלן "תוכן". זכויות האתר ותכניו שייכים לחברת DCP .העתקה, הפצה, פרסום או שימוש " בתוכן" בכל צורה שהיא, פרט לאמור בכללים לעיל, אסורים בהחלט . DCP שומרת לעצמה את הזכות להוסיף , לשנות ולמחוק תכנים ללא כל הודעה מוקדמת .

 2. השימוש באתר
  המשתמש רשאי להתחבר לאתר ולהשתמש ב"תוכנו" אך ורק כדי לעצב להכין ולהזמין עבודות דפוס אשר יופקו ויודפסו על ידי DCP בלבד או על ידי סוכניה של זו או מי שפועל מטעמה . כאשר משתמש נכנס לאתר הוא מתחייב לנהוג באחריות ולקיים את כללי השימוש תוך קיום חוקי המדינה . כל שימוש ב "תוכן " האתר למטרות לא חוקיות ו/או לפלישה לפרטיות של אדם אחר ו/או לשימוש פורנוגרפי ו/או כדי לפגוע בסימן מסחרי ו/או זכויות יוצרים אסור בהחלט .המשתמש מתחייב לא להשתמש באתר לרעה כדי ליצור באמצעותו חומר בלתי חוקי ,חומר הסתה ,חומר פורנוגרפי ו/או חומרים העשויים להעליב ולפגוע בציבור ו/או המהווים פגיעה בזכויות יוצרים או סימנים מסחריים . DCP שומרת לעצמה את הזכות לחסום את כניסתם לאתר של לקוחות אשר מבצעים בו פעילות בלתי רצויה או אסורה .הלקוח מצהיר שהוא והוא בלבד אחראי לשימוש ב"תוכן " ולאינטגרציה של גרפיקה , טקסט ותמונה בעבודה שביצע באתר . .במהלך יצירת עבודת הדפוס הלקוח מתחייב לא לכלול בה כל טקסט, עיצוב ,גרפיקה או חומרים אחרים , השייכים לגורם שלישי ושיש עליהם זכויות יוצרים או מהווים סימן מסחרי של מישהו, אלא אם כן יש ברשותו הרשאה מתאימה מהבעלים על זכויות היוצרים האלה . על ידי מסירת הזמנה הלקוח מצהיר כי העבודה אינה כוללת הפרת זכות כל שהיא של צד שלישי כגון זכויות יוצרים סימן מסחרי או פרטיות ,והוא רכש את כל הזכויות הדרושות לביצוע העבודה . הלקוח מצהיר שידוע לו והוא מסכים כי הבעלות על המשלוח עוברת אליו מיד עם ביצוע ההזמנה והמשלוח . כל הסיכונים של עיכוב ו/או אובדן של המוצר לאחר שנשלח חלים על הלקוח .

  לקוחות רשומים
  לקוחות DCP חייבים לוודא כי לא ייעשה שימוש לרעה בסיסמתם ובשם המשתמש.באחריותם לוודא כי ססמתם + שם המתשמש לא יועברו לגורם זר. החברה אינה יכולה להיות אחראית לכניסה לא מורשית לאתר באמצעות חשבון של לקוח רשום .לקוחות רשומים מופקדים אפוא על שמירת שם וסיסמת ההתקשרות שלהם. יחד עם זאת, אם זוהתה כניסה לא מאושרת לחשבונך, אנא דווח על כך מיד ל-DCP , ואנו נבדוק את הנושא.

  הגבלת אחריות
  בשום מקרה לא יהיו ספקיה ,בעלי זכיונותיה,מנהליה, עובדיה או סוכניה של החברה אחראים לנזקים מקריים, ישירים בלתי ישירים מכל סוג שהוא שיגרמו כתוצאה מאובדן מידע או רווחים ,כולל נזקים הנובעים מטעויות, וירוסים , דחייה או שיבוש בשירות .בשום מקרה לא תהיה החברה אחראית לשימוש לא תקין או לא מורשה באתר על ידי לקוחות .

 3. תהליך רכישה מקוון
  א.בעת ביצוע הזמנה של מוצר או שירות על הלקוח להחליט תחילה על סוג המוצר .בשלב הבא הוא יכול לבחור עיצובים וטקסטים בהתאם לצרכיו.בהמשך הוא יידרש למסור נתונים בסיסיים כגון שם,כתובת דואר אלקטרוני,מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי .הלקוח יכול להירשם למועדון לקוחות ולקבל שם וסיסמא להתקשרות לאתר.הרשמה לאתר מעניקה יתרונות רבים.אנא הקפידו להקליד את פרטיכם באתר במדויק אחרת לא נוכל לספק את הזמנתכם .
  ב.מיד לאחר ביצוע הזמנת דפוס ב-DCP יחויב כרטיס האשראי שלכם, לאחר אישור חברת האשראי על ביצוע הפעולה תקבלו הודעה על כך שההזמנה אושרה, ההזמנה תיקלט במחשבי החברה והודעה אלקטרונית המאשרת את ההזמנה תשלח אליך בדואר אלקטרוני .
  ג.יש להדגיש כי רישום באתר מהווה הסכמה של הלקוח להיכלל ברשימת הלקוחות של החברה
  ד.כרטיס האשראי של הלקוח יחויב עבור המוצר או השירות אותם רכש .
  ה.חשוב להדגיש שנית כי לא יתאפשר כל שנוי או ביטול של הזמנה לאחר חיוב כרטיס האשראי והעברת ההזמנה לביצוע .

 4. אספקה ומשלוח
  א DCP תספק כל מוצר שנרכש באתר לכל כתובת שנמסרה בעת ביצוע הזמנה או הרשמה, בתוך הזמן הקצוב ובהתאם לסוג המשלוח שנבחר להזמנה .
  הזמנים המוגדרים באתר למשלוח כוללים רק ימי חול ללא שבתות וחגים
  ב. DCP תספק מוצר שהתשלום עבורו בוצע במלואו באמצעות בכרטיס אשראי .
  ג. DCP לא תהיה אחריות לדחייה איחור ו/או אי אספקה הנובעים מכוח עליון או גורמים מעבר לשליטתה של החברה כולל שביתות השבתות וכד' .
  ד. DCP אינה אחראית למוצרים המעברים על ידי רשויות דואר בארצות שונות ו/או משלוחים אויריים או יבשתיים בארצות אלה ולא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם למוצר ו/או ללקוח כתוצאה ממעשה או מחדל של גורמים אלה .
  ה. הוצאות האריזה והמשלוח אינם נכללים במחיר המוצר ,ואין לראותם כחלק ממחיר המוצר, אלא כתוספת המיועדת לכסות את עלויות המשלוח של המוצר ללקוח.

 5. מדיניות החזרות
  בכל מקרה שיתגלה פגם במוצר הנובע מתקלה בייצור,DCP תהיה מוכנה לפצות את הלקוח במוצר זהה ללא תשלום. בשום מקרה לא יעלה הפיצוי על עלות המוצר המקורי . במידה והלקוח לא יהיה מעוניין במוצר זהה ללא תשלום הוא יוכל לקבל החזר כספי מלא על עלות המוצר.
  יש לקחת בחשבון שסטייה של עד % 15 בצבע ועד3 מ"מ במידות בין מה שנראה במחשב שלך ובין המוצר הסופי אינן נחשבות למוצר פגום ונובעות מהבדלי צבע וגודל בין מסך המחשב להדפסה בפועל.
  החזר כספי ללקוח יינתן ללקוח רק לאחר החזרת המוצר למשרדיה הראשיים של חברת DCP הדפסות לכתובת :
  DCP.co.il
  הפקות דפוס דיגיטליות
  דרך משה דיין 4 חיפה מיקוד 2629804

 6. שרות לקוחות
  בכל שאלה בקשר למוצרים המוצגים באתר, או כל שאלה אחרת ,אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת infoil@dcp-print.com:

 7. סודיות המידע של הלקוחות
  א.הלקוח מתבקש למסור מידע לשם ביצוע הזמנה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני ,מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי .
  ב. DCP מתחייבת לא לעשות כל שימוש במידע זה, פרט לאמור בסעיף א', ללא הסכמת הלקוח אלא אם דרוש המידע על ידי רשויות החוק או על מנת למנוע שימוש לרעה במידע או באתר .
  ג. DCP תאפשר גישה למידע האמור רק לעובדיה הזקוקים לו כדי לספק שירות .
  ד. DCP עושה את כל הדרוש כדי לאבטח את המידע.כאשר פרטי כרטיס אשראי מעברים לחיוב הלקוח הדבר נעשה במערכת מאובטחת אך במקרה של אירוע מעבר לשליטתה או כתוצאה של כוח עליון לא תשא החברה באחריות לכל נזק , ישיר או עקיף שעלול להיגרם ללקוח או למישהו בשמו,אם המידע האמור יאבד או ינוצל לרעה .

 8. כללים נוספים
  א.כל זכויות הקניין ,כולל זכויות יוצרים, דוגמאות, שיטות וסודות מסחריים ,הם קניין של DCP בלבד.
  זכויות אלה חלות בין היתר על כל העיצובים הגרפיים של האתר, מסדי הנתונים שלו (כולל נתוני מוצרים, תיאורי מוצרים וכו' )צופני מחשבי האתר וכל פרט הקשור עם פעולתם .
  ב. חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל,להפיץ,למכור לסחור או לתרגם כל פרט הכלול באתר .(כולל סימנים מסחריים תמונות וטקסטים ) ללא הסכמה מפורשת מראש ובכתב מ-DCP .
  ג.אין לעשות כל שימוש מסחרי בכל מידע המתפרסם על ידי החברה ,במסד הנתונים שלה, רשימת מוצריה המופיעים באתר או כל פרט אחר .
  ד. אין לעשות כל שימוש במידע המתפרסם על ידי DCP כדי להציגו בשרותי אינטרנט או שירותים אחרים ללא הסכמה מראש ובכתב מ-DCP ובהתאם לתנאים באותה הסכמה (אם ניתנה ) .
  ה. השם DCP ושם האתר,סימני הלוגו והסימן המסחרי (בין אם רשום ובין אם לאו ) וסימני המסחר שלה הם רכושה
  הבלעדי של DCP. אין להשתמש בהם ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב מ-DCP ו.על ידי הזמנה מ-DCP אתה מאשר את ביצועה של עבודת הדפוס והשלמת תהליך התשלום עבורה .
  ז.שימו לב כי עשויה להיות סטייה של עד % 15 בצבע ועד3 מ"מ במידות בין מה שנראה במחשב ובין המוצר הסופי .

 9. שונות
  א.הכללים ותנאי השימוש עודכנו לאחרונה ב- 1.6.2005 ועשויים להתעדכן על ידי DCP לפי שיקוליה בלעדית בכל עת .
  ב.הפירוש והאכיפה של כללים ותנאים אלה ו/או פעולה או סכסוך הנובע מהם,יתנהל לפי חוקי מדינת ישראל ויתקיים במידת הצורך בבתי המשפט שלה .


אנו מאחלים לכם גלישה ורכישה קלה ונעימה .
צוות DCPכרטיסי ביקור  |   הדפסת חשבוניות  |   חותמות  |   הזמנות
אודות  |   פרטיות ואבטחה  |   למה אנחנו  |   תוכנית שותפים  |   טבלת מחירים  |   מידע טכני  |   שאלות ותשובות
תנאי שימוש  |   מפת אתר  |   המלצות  |   הוסף למועדפים  |   מאמרים  |  כרטיסי ביקור


אתר מאובטח

D.C.P Printing LTD. All right reserved 2010
בניית אתרים, תמיכת מחשוב לעסקים ומצלמות אבטחה